logo

Baba Candır 40.Bölüm

Haluk Ece’yi ve annesini affeder. Haluk’un kazasından sonra yumuşayan Salih, Haluk’a Ece’yi istemeye gelmesini söyler. Ceylan’ın dedesi Emrecan’ı şeflik sınavına tabi tutar. İsteme günü aksilikler Haluk’un peşini bırakmaz. Haluk lanetlendiğini düşünmeye başlar. Nermin saçının kırmızıya boyanmasında Müjde’nin parmağı olduğunu öğrenir ve intikam planı yapar. Levent’in gelişi ortalığı karıştırır. Levent’ten Emrecan’ın başkasıyla evli olduğu öğrenen Mehmet Dede Ceylan’ı alıp Ürgüp’e dönmek ister. Salih Levent’in Ece ile olan ilişkisini öğrenir. Salih kendisine yalan söyleyen Ece ve Nermin’e çok kızıp bir süre gözüne gözükmemelerini söyler ve istemeyi iptal eder. Salih’in hastalığı şiddetlenir. Adnan Salih’in hastalığını daha detaylı araştırmaya karar verir. Emrecan Ceylan’ı istemek için Mehmet Dede’yi, Haluk Ece’yi istemek için Salih’i ikna etmeye çalışır. Çifte isteme gerçekleşecek midir?

Salih Ece’yi affedecek mi? Haluk Ece’yi isteyebilecek mi? Emrecan Ceylan’a layık olduğunu Mehmet Dede’ye kanıtlayabilecek mi? Salih’in sağlık durumu ne olacak ?


Yönetmen : Yusuf Pirhasan


Yapımcı : MF Yapım


Oyuncular : Settar Tanrıöğen , Tülay Bursa , Uraz Kaygılaroğlu , Berna Koraltürk , Özgün Karaman , Melis Tüzüngüç , Tolga Pancaroğlu , Dila Bayrak , Mehmet Ulay , Fırat Albayram , Mehtap Altunok , Cengiz Tangör , Ertunç Tuncer , Ayfer Tokatlı ,

29/05/2016 23:43:33

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER