logo

Aslan Ailem 17.Bölüm

Burcu ve Hatice’nin sahibi olduğu çiftliğe, artık yeni kuralların gelme zamanıdır. Çünkü her ikisi de yeni durumu kabullenmek istemiyordur... Burcu ve Aslan ailesinin üyeleri, yeni kurallarla birlikte bu hafta yepyeni maceralarla karşımızda olacak.

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı Aslan Ailem’in 16. bölümünde olacaklar:

Burcu ve Hatice çiftliğin yeni sahipleridir artık. Fakat bu durum yeni bir karışıklığa sebep olur. Birlikte yaşamayı beceremeyen Hatice ve Burcu’ya ders vermeye kararlı olan Murat evi ikiye böler. Bu durumdan en fazla muzdarip olan Gayret, çareyi Sevgi’nin evine kaçmakta bulacak ancak orada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

Hatice ve Burcu çiftlikte nasıl yaşayacaklarıyla ilgili kural ve yasaları belirlerken Mutlu’dan şahitlik etmesini ve telefona kaydetmesini isterler. Fakat çekilen görüntülerin başka kayıtlarla karışması Mutlu ve Rıfkı cephesinde bambaşka bir maceranın başlamasına sebep olur.

Gelişen olayların sonunda kabak Hatice ve Burcu’nun başına patlayacaktır. Çıkan büyük kriz Murat’ın bile üstesinden gelemeyeceği bir boyuta gelecektir.

Başrollerini Burcu Özberk, AkınAkınözü, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, FıratAltunmeşe, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent Özdilek, Mehmet Şeker, AydanKoptur, Defne Erşen ve Can Kolukısa’nın oynadığı ‘Aslan Ailem’her Pazar akşamı saat 20.00'de TRT1’de!


Yönetmen : Ömer Uğur


Yapımcı : Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici


Oyuncular : Burcu Özbek, Akın Akınözü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar

09/02/2018 12:58:11

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER