logo

Payitaht "Abdülhamid" 37.Bölüm

Abdülhamid’in yeni nizam dediği ordunun bizzat kendi planıyla ‘Öz Türk’ler arasından seçilmesi, Parvus’un Hüseyin Paşa’dan istediği sahte Osmanlı ordusu ve askerleriyle, Sultan’a yaşatılan büyük şok ve aynı zamanda onun ile ilgili “Sultan yurt dışına kaçıyor!” haberiyle inandırılmak isteyen halkın da içine çekileceği büyük kaos ve aksiyon dolu bir bölüm izleyicisini bekliyor.

Yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu AyçaMutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığı Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak:

Parvus ve Wilhelm’in iki ayrı koldan gerçekleştirdiği suikastın ardından ortalık karışır.

Parvus, Abdülhamid’in kurduğu Ertuğrul Alayı’na karşı, Hüseyin’le birlikte bir hainler ordusu kurar. Abdülhamid’i ordusuyla, kendi askeriyle vuracaktır! Bununla da yetinmez, Abdülhamid’e bizzat kendi halkını düşman edecek, onları Hünkâra karşı ayaklandıracak büyük bir plan yapar.

Hatice Sultan, kocası ile yeni taşındığı kasabada zorluklarla mücadele ederken, Kemalettin, Paşalıktan kovulur.

Bidar ise çaresizce oğlunu aramaktadır. Abdülkadir’in yerini öğrenip gittiğinde, Bidar Sultan’ın karşılaşacağı acı sürpriz ne olacak?

Suikast için görevlendirilen askerin itirafı Hüseyin Paşa’nın sonunu mu getirecek?

Abdülhamid’in servetiyle beraber, yurt dışına kaçacağına inandırılan halkı, Padişahlarının üzerine yürürken, Abdülhamid intikam yemini etmiş bu öfkeli kalabalık karşısında ne yapacak?

Bülent İnal, ÖzlemConker, HakanBoyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, EzgiEyüboğlu, Can Sipahi, BahadırYenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan,ErenHacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, AydınSigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan, Volkan Keskin, TanerErtürkler, CemreBaysel,KevorkMalıkyan, Hacı Ali Konuk,LeyaKırşan, Yusuf Aytekin


Yönetmen : Emre Konuk


Yapımcı : Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici


Oyuncular : Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal

09/02/2018 12:59:52

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER