logo

Aslan Ailem 25.Bölüm

Burcu, Umut ve Mutlu’nun para kazanmak adına yapacakları yeni iş atılımları, Murat’ın gerçek ailesine bir adım daha yakınlaşacağını düşündüğü bir detayın peşine düşmesi, Gayret’in Sevgi’ye beklenmedik yakınlaşması ve sürpriz doğum günü partisinin garip sürprizleri de beraberinde getireceği bir hafta yaşanacak.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal’ın yaptığı Aslan Ailem’de bu hafta olanlar:

Düğün masrafları için Murat’a yardımcı olmak isteyen Burcu, okulda yapılacak desen yarışmasıyla iş bulma fırsatı yakalar. Murat ise Tayfun Olgun’un gönderdiği fotoğrafta bir detayı fark eder ve Cem’le birlikte gerçek ailesinin kim olduğunu bulmaya çalışır.

İşten kovulan Umut, işsizlik yüzünden girdiği psikolojiyle herkesi bunaltır.

Bu arada evdekiler tarafından tembelliğiyle eleştirilen Mutlu, işi inada bindirir. Rıfkı’yla birlikte hazırladığı özgeçmişiyle iş başvurularına bulunur. Fakat mangalda kül bırakmadığı özgeçmişi başına dert olacaktır.

Gayret, Sevgi’nin bilmediği birçok özelliğini öğrendikçe hayrete düşer ve ona karşı beklenmedik bir şekilde hayranlık duymaya başlar.

Burcu, Hatice ve Vedat ile birlikte Murat’a sürpriz doğum günü partisi hazırlıklarını büyük bir gizlilikle sürdürürken, peşindeki gizemli adamın tuzağına düşecektir.


Yönetmen : Ömer Uğur


Yapımcı : Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici


Oyuncular : Burcu Özbek, Akın Akınözü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar

06/04/2018 08:57:05

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER