logo

Aslan Ailem 28.Bölüm

Savaş’ın Murat’ın ağabeyi olduğu ortaya çıkınca ailede yaşanacak olaylar izleyenlere yansıyacak. Aslan kardeşler ailenin bu ferdini içlerine kabul ederken, acaba hangi krizler onları bekleyecek? Bu hafta izleyeceğiz!

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal’ın yaptığı Aslan Ailem’de bu hafta neler olacak:

Aslan Ailesi; Savaş’ın Murat’ın ağabeyi olduğunu öğrenir. Ailedeki herkes Savaş’ı bağrına basmaya hazırlanırken, Gayret ise onunla kıyasıya bir rekabete girecektir. Kim daha iyi bir ağabeydir Murat’a?

Burcu, Murat’la evlilik hazırlıkları yaparken Savaş ise onları ayırmak için elinden geleni yapacak, her fırsatta ikilinin birbirine uygun olmadığını ispat etmeye çalışacaktır.

Diğer tarafta Umut’un gizemli tavırlarından şüphelenen Pelin, aldatıldığını düşünür ve bir dedektif gibi Umut’un peşine düşer. Sonunda hiç ummadığı bir şeyle karşılaşacaktır.

Çiftlikte ise Vedat bir anda huy değiştirip aşırı sinirli bir adam haline gelir. Vedat’ın bu ani değişiminin ardında acaba ne vardır?

Savaş’ın neden Tayfun Olgun’un peşinde olduğunu öğrenen Murat ise belki de hayatının en önemli kararını vermek zorunda kalacaktır.


Yönetmen : Ömer Uğur


Yapımcı : Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici


Oyuncular : Burcu Özbek, Akın Akınözü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar

27/04/2018 15:08:18

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER