logo

Kalk Gidelim 25.Bölüm

Mustafa Ali’nin icralık olan gayrimenkulleri ve mallarının satışı için avukat gelince Mustafa Ali bu durumu Nurcan duymasın diye panik olur. Nurcan İstanbul’daki evlerinin satılmamasını istemektedir. Nurcan’a avukatla yakalanan Mustafa Ali, düştüğü durumdan kurtulmak için ani bir plan yapıp devreye sokar. Bu plan öyle bir sarpa sarar ki, Mustafa Ali ve Seyfettin türlü maceralara sürüklenirler. Tabi ki peşlerinde Sevda ve Nurcan vardır.

Halil, Muhtarla arasındaki soğukluğu gidermek için harekete geçer. Muhtar’ın ise bir şartı vardır. Mustafa Ali’yi kızını vermesi için Veli hususunda ikna etmesine yardımcı olacaktır. Halil çaresiz bu teklifi kabul eder. Şakir ile Dudu bir yandan Veli ile Duru’yu kıskandırmak için türlü oyunlar denerken bir yandan da Veli’nin aradığı flash diskin peşine düşerler. Canberk ise aşkının hem ailesi tarafından önemsenmemesi hem de Badegül’ün git gide Halim’e doğru yönelmesinin ardından çok kritik bir karar alıp o kararını uygulamaya başlar. Halim, Badegül’ün kendisine olan yakınlığını fırsat bilip Badegül’ü pikniğe davet eder.


Yönetmen : Hatice Memiş


Yapımcı : Eyüp Üstün


Oyuncular : Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Yavuz, Füsun Kostak, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, Ece Aydemir, Sena Çakır

05/05/2018 10:19:08

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER