logo

Payitaht Abdülhamid 45.Bölüm

Abdülhamid; Osmanlı topraklarını ve vatanını kalkındırmaya yönelik yeni projeler için harekete geçerken, Sultan’ın her adımını bir gölge gibi takip eden Parvus ve dış güçler, oyunlarıyla ona yine tehlikeli tuzaklar kurmaya devam edecek.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu AyçaMutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığısevilen dizi Payitaht Abdülhamid’in 45. bölümünde neler olacak:

Abdülhamid, Parvus’un planını bir kere daha bozup Arap öğrencilerin bombalı saldırıdan kurtulmasını sağlar. Ancak Gertrude Bell, bu durumu lehine çevirir, öğrencilere kendilerini öldürtmek isteyenin Abdülhamid olduğu yalanını söyleyerek ayrılıkçı fikirlerini aşılamaya devam eder.

Abdülkadir’e büyük bir kin besleyen Sabahattin, onu hünkârın gözünden düşürecek bir hamle yapar. Bu olay Bidar ve Seniha’nın da arasının iyice açılmasına neden olacaktır.

Mehmet Selim, geçmişteki büyük aşkına benzeyen Efsun’la karşılaşmıştır. Handan Efsun’u eşinden ve Saraydan uzak tutmanın yollarını arar.

Öte yandan Fehim Paşa, Payitaht’a ölüm yayan uyuşturucunun kaynağına ulaşmak üzeredir. Ancak beklemediği bir hamleyle karşılaşır.

Parvus, darbe planları yaparken Abdülhamid ise vatanı kalkındırmak için fabrikalar açmak üzere harekete geçer. Bu durumu öğrenen Parvus, Abdülhamid’e yeni bir tuzak hazırlayarak karşısına iki seçenek çıkarır.

Abdülhamid ya fabrikalardan vazgeçecek ya da afyon ticaretine yol verecektir.


Yönetmen : Emre Konuk


Yapımcı : Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici


Oyuncular : Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal

06/04/2018 14:23:53

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER