logo

Payitaht Abdülhamid 46.Bölüm

Abdülhamid'in büyük merhametinin tersine;Pandora'nın kutusu gibi açılacak felaketlerin ve Saray'ın kalbini hedef alacak kirli plan oklarının adım adım ilerleyeceğiheyecan dolu yeni bölüm izleyenleri bekliyor.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu AyçaMutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığısevilen dizi Payitaht Abdülhamid’in 13 Nisan akşamı yayınlanacakbölümünde neler olacak:

Parvus, canını Abdülhamid’in merhametine bırakırken aslında büyük bir oyunun da planını yapar. Abdülhamid’e hediye olarak getirdiği sandık, Pandora’nın kutusu gibi açıldığı an felaketleri ve hastalıkları da ortaya saçar...

Parvus içeriden, Karaso, Gertrude Bell ve Sabahattin dışarıdan Abdülhamid’i kıskaca alırlar. Karaso’nun fitilini yaktığı ateş sokakları sarar. Bell’in pervasızca uzattığı el, kutsal bir kitabı kirletir. Parvus, Sabahattin aracılığıyla Sarayın kalbine ilerler.

Seniha ve Bidar’ın oğulları üzerinden çekişmeleri devam eder. Seniha, Sabahattin’in onurunu kurtarmayı başarır. Bu kez de Bidar Abdülkadir’e olan güvenini kaybeder. Handan en büyük korkusuyla, Efsun ise Handan’ın düşmanlığının gerçek nedeniyle yüzleşir. Hatice boşanmamak için Vasfi’ye sadakatini ispat etmek zorundadır, ama nasıl?

Fehim Paşa, Meyyit’in yardımıyla şer ittifakının Abdülhamid’e kurduğu oyunu çözebilecek mi?

Abdülhamid ayaklarına dolanan bu hain tuzaktan kurtulabilecek mi?


Yönetmen : Emre Konuk


Yapımcı : Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici


Oyuncular : Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal

13/04/2018 14:07:54

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER