logo

Payitaht Abdülhamid 50.Bölüm

Abdülhamid’i öldürmek amacıyla,Parvus, Mason Locasında hararetli toplantılar yapmaktadır.Abdülhamidkendisine zeplinle suikast yapılacağını öğrenir. İşin aslını araştıranAbdülhamid,Mabeyndekonuşulanların karşı tarafa sızdığını fark eder. Paşalardan birinin Mason Locasıyla alakası olduğunu düşünür ve emrindeki Paşaların hepsini gizli bir sınava tabi tutar.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu UğurUzunok, AyçaMutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığıPayitaht Abdülhamid’inbu hafta yayınlanacak 50. bölümünde neler olacak:

Fehim Paşa’nın adamları limanda kendilerini yalnız bıraktığı ve İrena’nın peşinden gittiği için isyan eder onun emrinden çıkarlar. Fehim Paşa adamlarına ateş püskürürken,İrena’nınbir melek mi, yoksa casus olarak yanına sokulmuş bir şeytan mı olduğundan emin değildir.


Yönetmen : Emre Konuk


Yapımcı : Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici


Oyuncular : Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal

11/05/2018 15:11:17

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER