logo

Mehmetçik Kûtulamâre 18.Bölüm

“Şuaybe’nin sırları açığa çıkıyor”

İngiliz karargahına sızarak İngiliz ordusunun harekat planına ulaşan Üsküplü, bu değerli bilgiyi Yüzbaşı Şefik’e ulaştırmıştır. Ancak aralarında yaşananlar, ikili arasındaki gerginliği devam ettirmektedir. Peki Şefik, Üsküplü ile yaşadığı sorunları bir kenara bırakıp ona itimat edecek midir?

“Cox Üsküplü’yü durdurabilecek mi?”

Harekat planını Üsküplü’nün öğrenmesine engel olamayan Cox, bu bilginin Şefik’e ulaşmasına engel olabilecek midir? Aksi taktirde tüm planları boşa gidecek olan Cox için bu durum geri dönüşü olmayan felaketlere yol açabilir. Şimdi bir tedbir almalı ve bu planın hayata geçirilmesini engellemelidir. Peki, Cox’un planı nedir?

“ Mehmet ve Zeynep için dönüm noktası”

Yaşanan zorluklara rağmen Zeynep’ten vazgeçmeyen Mehmet, önemli bir karar almanın eşiğindedir. Bu karar, hayatı boyunca taşıyacağı bir yükü beraberinde getirecektir. Mehmet’in alacağı önemli karar nedir?

KÜNYE

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, İlker Aksum, İsmail Ege Şaşmaz, Serdar Gökhan, Hakan Vanlı, Semih Ertürk, Mirza Bahattin Doğan, Özgü Kaya, İsmail Hakkı, Uğur Karabulut, Eva Dedova, Yiğit Uçan, Alican Yılmaz

Yapım

Bozdağ Film


Yönetmen : Kamil Aydın


Yapımcı : Mehmet Bozdağ


Oyuncular : İsmail Hacıoğlu, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik, Özgü Kaya

31/05/2018 15:21:19

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

BENZER İÇERİKLER