Altın Petek
season_count.singular
Game Show
Türkiye'nin yerli formatlı ve 1.000.000 TL büyük ödüllü bilgi yarışması.
- episodes
- details
1. Bölüm
hour_and_minute
Engin Hepileri'nin sunuculuğunu yaptığı programda, ilk bölümünün yarışmacıları; Ayşe Akyol, Onur Ater ve Vicdan Özkul.
17. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Sinem Ötün, Yunus Emre Doğan, Kezban Söyler ve Özlem Gündoğdu.
18. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Zeynep Nilüfer Öztürk, Selin Karasu ve Cihan Seven.
19. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Kubilay Altunbaş, Suzan Mansur ve Mehmet Ali Karataş.
20. Bölüm
hour_and_minute
15 Temmuz Dayanışma Kampanyasına yardım amacıyla hazırlanan bu özel bölümünün yarışmacıları Pelin Çift, Engin Altan Düzyatan, Özlem Balcı ve Ufuk Bayraktar.
25. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mehmet Harun Mutluay, Çağrı Akçay ve Ayşe Hilal Yongacı.
30. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Zeynep Ünlü, Mustafa İhsan Tuncer ve Abdullah Şenaslan.
31. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Muhammet Furkan Eren, Işık Çağar ve Furkan Özyılmaz.
36. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Büşra Köseoğlu, Fırat Menderes Zengin ve Kemal Yeşildal.
38. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mehmet Küçük, Yusuf Sarıtepeci, Gamze Feyzioğlu ve Fırat Orhan Özbudak.
39. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Ece Yeter Arslan, Ayşen Yıldız ve Hasan Tahsin Çetin.
40. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Teoman Samet Temuçin, Yeşim Serkaya, Uğur Kızılcan ve Emine Kurt.
41. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Elif Aybüke Özoğlu, Mete Uzuner, Gökçe Sevimli ve Enes Çetin.
44. Bölüm
hour_and_minute
Dünya Engelliler Günü dolayısı ile hazırlanan bu özel bölümün yarışmacıları Aykut Coşkun ve Tevfik Keleş.
45. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları; Hüseyin Peksaygılı, Merve Polat ve İlias Belfadil.
46. Bölüm
minute
Dünya Engelliler Günü dolayısı ile hazırlanan bu özel bölümün yarışmacıları Merve Karahan ve Naci Yenier.
47. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları İsmail Emrah Arısoy, İcmal Ferahköse, Kevser Ergül ve Zafer Kılıç.
51. Bölüm
hour_and_minute
51 ve 52. bölümün yarışmacıları Berkehan İnal, Figen Atik, Muhammed Deleş, Elif Taştekne, Mina Nur Bayram, Vahab Demir ve Meltem Akman.
52. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Merve Güngör, Fatih Bilgiç, Teksin Aydın ve Mesut Yeşilyurt.
53. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Dilek Gündüz, Hafize Kovancı, Hamit Burak Kocar, Nihan İndere ve Yusuf Bora Güneş.
55. Bölüm
hour_and_minute
TRT Televizyon kanalına abone olun: http://goo.gl/no13Az
Altın Petek 56.Bölüm
57. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Metin Dellal, Tuğba Kıral, Halil Çalışkan ve Cangül Başarslan.
58. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Merve Büyükçapar, Ufuk Akın, Hatice Hallaç, Sema Recepoğlu ve Halit Koç.
61. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Uğur İsmail Tarhan, Fatma Dicel, YiğitÇalışkan ve Ramazan Esen.
63. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Nergis Keleş, Ali Tepe, Gizem Yıllar, Tuncay Karakaçan ve Elif Ece Dolaşkan.
66. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ayten Bintepe Albay, Kamil Açıkel, Şüheda Aydın ve Cüneyt Kahraman.
67. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Cansen Yelesen, Veli Ertürk, Gülfer Taneri ve Tuncay Bildiren.
68. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Yağmur Dağdelen, Tuğba Ardos, Gökhan Erol, Gizem Karabıyık ve Mustafa Özarslan.
69. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Şeyda Morkaya, Mehmet Ali İldokuz, Elif Korkut ve Erkan Can Gürsoy.
70. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Büşra İlhan, Elif Uçak, Mustafa Kunuk, Destan Sarıoğlu ve Fatih Koç.
71. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Gülgün Deniz, Ece Arman, Yasin Cebeci, Ayşe Sökmen, Emir Öbge ve Berfin Gögercin.
74. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Ferhat Maraşlıgil, Fatma Betül Er, Baturalp Çamcı, Şebnem Türegün ve Doğancan Koğ.
75. Bölüm
minute
Bu bölümün yarışmacıları Selda Turan, Halide Ayazhan, Nusret Can Kazancı ve Derya Altun.
76. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Ayşenur Kısa, Yaşar Şenocak, Pınar Geçgel ve İsmail İsmail Sütdonduran.
78. Bölüm
hour_and_minute
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile hazırlanan bu özel bölümünde ekranların sevilen minikleri yarışıyor.
80. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Mesut Sarı, Selin Bozkurt, Mert Nacakgediği ve Ecehan Altıntaş.
82. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Oğuz Alan, Gökhan Sönmez, Tülay Fleming, Levent Küçük ve Burak Dayanç.
83. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Dilek Gülsün Tüfekçi, Ece Çakır, Erkan Can, Sebile ArtanHaluk Nuri Güraksın, Mutlu Otman ve Arzu Alpan.
84. Bölüm
hour_and_minute
Bu bölümün yarışmacıları Şafak Akça, Bilge Alır, Abdullah Narman, Ramazan Özçelik, Gizem İşgören, Cihat Gürel, Gökhan Alkoç ve Emine Kaya.